Anasayfa / Aydın ADAKLI

Aydın ADAKLI

   

Aydın ADAKLI, 1975 yılında Nevşehir’de doğdu. Edebiyat, ilahiyat ve sosyoloji eğitimleri alarak üç üniversite bitirdi. Yüksek lisans eğitimini, Sakarya Üniversitesi’nde “Kariyer Danışmanlığı” alanında yaptı. Ayrıca Eskişehir Üniversitesi’nde İletişim”, Haliç Üniversitesi’nde ise “Biyometrik Yüz Okuma” eğitimleri aldı.

 Ülkemizin çeşitli şehirlerindeki okullarda, öğretmenlik ve idarecilik görevlerinde bulundu. Millî Eğitim Bakanlığı onaylı “Aile Danışmanı” unvanıyla, aile sorunlarına çözümler üretti. Bazı özel okullarda ise eğitim danışmanlığı yaptı.

 “Yaşam Dostluğu” isimli bir danışmanlık modeli geliştirerek, kişisel gelişime yeni bir bakış açısı kazandırdı. Yaşam Dostluğu yaptığı insanların ulaştığı büyük başarılar, insanların bu danışmanlık modeline olan ilgisini artırdı.

Kişisel gelişimle ilgili çalışmalarıyla tanınan yazar, bu alanda dört kitap yazdı. Ayrıca, verdiği yazarlık eğitimleriyle, pek çok insanın da kitap yazmasına vesile oldu. Yazarlık eğitimlerini sürdüren, kurumsal ve bireysel danışmanlık yapan; seminer, konferans ve atölye çalışmalarıyla binlerce insanın hayatına katkı sağlayan Aydın ADAKLI, evli ve iki çocuk babasıdır.

 ESERLERİ

Gençlerin Yaşam Koçu

Çocuk Yetiştirmede Uzman Anne

Kur’an Işığında Kişisel Gelişim

Sınav Kazandıran Kitap

Yazar olma hayali gerçeğe dönüşenler için TIKLAYINIZ…

Yaşam Dostluğu modeli için TIKLAYINIZ…

Bir Davet ve Bir İmza Günü

Aydın ADAKLI tarafından tasarlanan ve çekilen;
izlenme rekorları kıran bir video…

Aydın ADAKLI’nın şiirlerinden bazılarına,
bir grup öğrencinin yıllar önce
kendi imkanlarıyla
 çektiği klipler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir