Anasayfa / Gençlerin Yaşam Koçu

Gençlerin Yaşam Koçu

Hayatının filmini
bir figüran olarak tamamlamayı da
filmin başrolü olmayı da sen seçeceksin…
Ya varlığı ile yokluğu önemsiz biri olacaksın ömrünce
rüzgâr önündeki yaprak misali savrulacaksın
ya da kendi rüzgârını oluşturacak
gittiğin her yere başarıyı da götüreceksin.
Mahşerden öteye bile…

Gençlerin kişisel gelişimi yanı sıra ruhsal ve bedensel gelişimini de önemseyen ve alanında tek örnek olan bu kitap bir başarı kılavuzudur…

Afyon Kocatepe Üniversitesi ve Ahi Evran Üniversitesi’nde ders kitabı olarak da okutulmuş olan Yaşam Koçu; gençlere pozitif hayat felsefesi ve fıtrata uygun sağlık telkinleri eşliğinde, kişisel gelişim ve başarı sunmaktadır.

Gördüğü ilgi sayesinde kısa sürede 3. Baskıyı yapan Gençlerin Yaşam Koçu, 220 sayfadan oluşmaktadır.

Bu kitap; “Başarı” “Hayat Felsefesi” ve “Başarı İçin Sağlık” bölümlerinden oluşmaktadır. Kitapta yazılanlar âfâkî hayaller ve uygulaması zor yöntemler değildir. Hepsi yaşanmış, test edilmiş, etkisini göstermiş başarı kurallarıdır. Uygulanmaya başlandığı andan itibaren etkisi görülecek formüllerdir. Yakından tanıdığımız pek çok gencin bu formüllerde kendilerini bulduklarına şahidiz. Her biri hayatlarında bir dönüm noktası yaşayıp, doruklara sevdalandılar…

Gök kubbede hoş bir seda bırakabilmek dileğiyle…

 

* SATIN AL *

2 yorum

  1. SEDA MORALIGİL

    Ben psikolojik danışmanım. Aydın Hocam’ın bu kitabı benim danışmalarımda uzun uzun anlatmaya çalıştığım bir çok bilgiyi özetliyor. Okuyan öğrencilerimin çok etkilendiğini görüyorum. Hayatlarını değistirdiğine şahit oluyorum. Ayrıca verilen örneklerin bir çoğunu seminerlerimde kullanıyorum. Her anlamda faydalandığım bir eser olduğu için kendisine teşekkür ederim.

  2. Meltem Baştutan

    Ara vermeden okuduğum ender kitaplardan biri. Okurken beğendiğiniz sözleri işaretlemeye kalksanız kitabın neredeyse tamamını işaretlemeniz gereken bir kitap. Sürükleyici ve insanı gerçekten motive edici bir eser. Kalemine sağlık Aydın Hocam..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir