Anasayfa / Çocuk Yetiştirmede Uzman Anne

Çocuk Yetiştirmede Uzman Anne

Sen bir annesin
pes etmek,
vazgeçmek sana yakışmaz
çünkü vakit;
ümitsizliğe düşme vakti değil,
geceyi gündüze çevirme vaktidir.
Eğer hâlâ nefes alıyorsan
seni Yaratan,
senden umudunu
kesmemiş demektir.

Annelik bir iş değil, sanattır… Çocuk Yetiştirmede UZMAN ANNE; yalnızca annelere hitap ederek, çocuk eğitimine profesyonel bakış açısı kazandırmış ve kolaylıkla uygulanabilecek yöntemler sunmuştur.

Kitapta; çocuğun fıtratını bozmadan yetiştirme ipuçları verilirken, annenin kişisel gelişimi de önemsenmiştir. Çocuğu için kendini unutan, fedakârlık yapayım derken kendini feda eden anne tipinden; mutlu olarak mutluluğu öğreten, gelişerek geliştiren “model anne” tipine geçiş işlenmektedir.

 Gördüğü ilgi sayesinde kısa sürede 2. Baskıyı yapan Uzman Anne, 156 sayfadan oluşmaktadır. Aşağıdaki videoların sonunda, okuyucuların kitap hakkındaki görüşlerini izleyebilirsiniz.

Köy Anneleri Kitap Okuyor

Sertifikalı “Uzman Anne” Eğitiminden Kareler

* SATIN AL *

2 yorum

  1. SEDA MORALIGİL

    BEN ANTALYA’DA GÖREV YAPAN BİR PSİKOLOJİK DANIŞMANIM.
    AYDIN ADAKLI’NIN “UZMAN ANNE” KİTABINI “VELİLERE KİTAP OKUMA YARIŞMASI” PROJESİ KAPSAMINDA VELİLERİMİZ OKUDU. MÜKEMMEL GERİ DÖNÜTLER ALDIM. VELİLERİM ÇOK FAYDALANDIKLARINI BELİRTTİLER. BU KİTAPTAN SONRA KİTAP OKUMA ALIŞKANLIĞI KAZANAN VELİLERİM OLDU. BU DEĞERLİ ESER FAYDALI, PRATİK, UYGULANABİLİR BİLGİLER İÇERİYOR.

  2. Dr. Bora KÖKTÜRK

    Antalya’da gorev yapiyorum Acil Tip Uzmaniyim. Kitabinizin her sayfasini cok degerli buldum. Anlatilanlar ne eksik ne fazla. Okullarda ders kitabi olabilecek nitelikte bir kitap. Tebrik ederim Aydın Bey.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir