Tanıyorum

Tanıyorum – Aydın Adaklı

İnsan, doğduğu günden itibaren çevresini tanıma ve yorumlama çabasındadır; çünkü olayları, durumları ve insanları doğru tanıyıp yorumlamak, hayatı kolaylaştıran bir beceridir.

Çevrenizdeki insanları doğru tanımak için yalnızca onların anlattıklarıyla yetinirseniz, manipüle edilme ihtimaliniz oldukça yüksektir. Bu sebeple, insanları kendi yöntemlerinizle gözlemleyip doğru okuyabilmeniz önemlidir.

Herkese, herkesin baktığı gibi bakarsanız yalnızca herkesin gördüğünü görürsünüz. Oysa bakış açınız doğru olursa insanların aklından geçenleri bile anlar, onları doğru tanırsınız.

Her insan; sözle ifade ettiklerinin yanı sıra beden dili, ses tonu, giyim tarzı, yazı stili, imza şekli hatta alışkanlıklarıyla aslında çok daha fazlasını anlatır. Kişinin, farkında olmadan verdiği bu mesajları fark edip yorumlamak, onu doğru tanımanızı sağlayacaktır.

Tanıyorum kitabında bulacağınız yöntemlerle; insanların karakter özelliklerini, psikolojik hallerini ve gerçek duygularını çözebilmenin ayrıcalığını yaşayacaksınız.

tanıyorum # taniyorum #tanıyorum  aydın adaklı tanıyorum tanıyorum kitabı  kitap

tanıyorum kitap tanıyorum kitabı tanı yorum aydın adaklı tanıyorum taniyorum

* SATIN AL *

 

Bir yorum

  1. HEDİYE BALLIKAYA

    Tanıyorum kitabını okumaya başladığımda bütünleştirilmiş bir analiz kitabı olduğunu fark ettim. Bende oldukça merak uyandırdı. Beden dilini; hem kendi hayatımızda hem çevremizdeki insanlar ve iş hayatımızda kullanabileceğimiz çok önemli bir konudur. İnsanı çözmek oldukça zordur ve bu zorluğu kolaylaştıran Aydın Hocamızı tebrik ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.