Hakkında

Aydın ADAKLI, 1975 yılında Nevşehir’de doğdu. EDEBİYAT (lisans), İLAHİYAT (ön lisans), SOSYOLOJİ (lisans) ve KARİYER PSİKOLOJİK DANIŞMANLIĞI (yüksek lisans) olmak üzere dört üniversite bitirdi. Ayrıca Eskişehir Üniversitesi’nde “İletişim”, Haliç Üniversitesi’nde ise “Biyometrik Yüz Okuma” eğitimleri aldı.

Ülkemizin çeşitli şehirlerindeki okullarda, öğretmenlik ve idarecilik görevlerinde bulundu. Millî Eğitim Bakanlığı onaylı “Aile Danışmanı” unvanıyla, aile sorunlarına çözümler üretti. Bazı özel okullarda ise eğitim danışmanlığı yaptı.

“Yaşam Dostluğu” isimli bir danışmanlık modeli geliştirerek, kişisel gelişime yeni bir bakış açısı kazandırdı. Yaşam Dostluğu yaptığı insanların ulaştığı büyük başarılar, insanların bu danışmalık modeline olan ilgisini artırdı.

Kişisel gelişimle ilgili yaptığı çalışmalarla tanınan yazar, bu alanda beş kitap yazdı. Ayrıca, verdiği yazarlık eğitimleriyle, pek çok insanın da kitap yazmasına vesile oldu. Yazarlık eğitimlerini sürdüren, kurumsal ve bireysel danışmanlık yapan; seminer, konferans ve atölye çalışmalarıyla binlerce insanın hayatına katkı sağlayan Aydın ADAKLI, evli ve iki çocuk babasıdır.

 

 ESERLERİ

Gençlerin Yaşam Koçu

Çocuk Yetiştirmede Uzman Anne

Kur’an Işığında Kişisel Gelişim

Sınav Kazandıran Kitap

Tanıyorum

***

Yazar olma hayali gerçeğe dönüşenler için TIKLAYINIZ…

Yaşam Dostluğu modeli için TIKLAYINIZ…

 

2 yorum

  1. Sitenizdeki her şey çok güzel

  2. SiZin gibi ilimli ve bilgili bir hocaya rastlamadım rastlamamda saygılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.