wholesale jerseys wholesale team jerseys wholesale ncaa jerseys Save Off 60% Jerseys Wholesale on Here blank football jersey wholesale national wholesale liquidators jersey city wholesale football jersey nfl jerseys wholesale usa wholesale youth football jerseys official nfl jerseys wholesale wholesale jerseys china free shipping wholesale nfl jerseys
Anasayfa / Çocuk Yetiştirmede Uzman Anne

Çocuk Yetiştirmede Uzman Anne

 

Sen bir annesin
pes etmek,
vazgeçmek sana yakışmaz
çünkü vakit;
ümitsizliğe düşme vakti değil,
geceyi gündüze çevirme vaktidir.
Eğer hâlâ nefes alıyorsan
seni Yaratan,
senden umudunu
kesmemiş demektir.

Annelik bir iş değil, sanattır… Çocuk Yetiştirmede UZMAN ANNE; yalnızca annelere hitap ederek, çocuk eğitimine profesyonel bakış açısı kazandırmış ve kolaylıkla uygulanabilecek yöntemler sunmuştur.

Kitapta; çocuğun fıtratını bozmadan yetiştirme ipuçları verilirken, annenin kişisel gelişimi de önemsenmiştir. Çocuğu için kendini unutan, fedakârlık yapayım derken kendini feda eden anne tipinden; mutlu olarak mutluluğu öğreten, gelişerek geliştiren “model anne” tipine geçiş işlenmektedir.

 Gördüğü ilgi sayesinde kısa sürede 2. Baskıyı yapan Uzman Anne, 156 sayfadan oluşmaktadır. Aşağıdaki videonun sonunda, okuyucuların kitap hakkındaki görüşlerini izleyebilirsiniz.

 

Sertifikalı Uzman Anne Eğitiminden Kareler

 

* SATIN AL *

2 yorum

  1. SEDA MORALIGİL

    BEN ANTALYA’DA GÖREV YAPAN BİR PSİKOLOJİK DANIŞMANIM.
    AYDIN ADAKLI’NIN “UZMAN ANNE” KİTABINI “VELİLERE KİTAP OKUMA YARIŞMASI” PROJESİ KAPSAMINDA VELİLERİMİZ OKUDU. MÜKEMMEL GERİ DÖNÜTLER ALDIM. VELİLERİM ÇOK FAYDALANDIKLARINI BELİRTTİLER. BU KİTAPTAN SONRA KİTAP OKUMA ALIŞKANLIĞI KAZANAN VELİLERİM OLDU. BU DEĞERLİ ESER FAYDALI, PRATİK, UYGULANABİLİR BİLGİLER İÇERİYOR.

  2. Dr. Bora KÖKTÜRK

    Antalya’da gorev yapiyorum Acil Tip Uzmaniyim. Kitabinizin her sayfasini cok degerli buldum. Anlatilanlar ne eksik ne fazla. Okullarda ders kitabi olabilecek nitelikte bir kitap. Tebrik ederim Aydın Bey.

YORUM YAP

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.

*

Scroll To Top